sznaucer miniaturowy czarny

z Bractwa Odważnych

hodowla

sznaucer miniaturowy czarny
14
grudnia
2019
Polska - Lublin - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

     Wczoraj, na Międzynarodowej Wystawie prezentowały się  ASYA ( ARNICA) i MOTTO. Każde z nich pięknie się pokazało. MOTTO pokonując swojego konkurenta wygrał klasę młodzieży otrzymując tytuł Zwycięzca Młodzieży, natomiast ASYA ( ARNICA) będąc najmłodszą suczką w swojej klasie pokonała mocną stawkę 6 suk, zmagania kończąc z uzyskanymi tytułami Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, Zwycięzca Płci Przeciwnej. Tym samym ASYA rozpoczęła Młodzieżowy Championat Polski.  Szczęśliwi i dumni wróciliśmy do domu .


12
grudnia
2019
Szczenięta

             Kolejnych szczeniąt w naszej hodowli spodziewamy się z początkiem przyszłego roku. Przyszli rodzice to para naszych wspaniałych  i wybitnych Interchampionów  CARLSBERG de Lordschip's & Victorious Star UNIQUE.

Wszystkich zainteresowanym cudownym, zdrowym maluchem po przebadanych na choroby genetyczne rodzicach zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 501-642-317 lub mailowo zbractwa@op.pl

 


25
sierpnia
2019
Polska Radom Krajowa Wystawa Psów Rasowych

  W ten piękny słoneczny dzień MOTTO godnie reprezentował naszą psią rodzinę. Występował w klasie młodzieży, którą wygrał dostając tytuł Zwycięzca Młodzieży, oraz Najlepszy Junior w Rasie. Następnie w porównaniu z najlepszym dorosłym psem pokonał go i otrzymał zaszczytny tytuł Zwycięzca Rasy . Tym samym w wieku zaledwie 10 miesięcy  MOTTO został Młodzieżowym Championem Polski.  Jesteśmy bardzo dumni z naszego cudownego malucha, który idzie w ślady swojej wspaniałej mamy HAPPY LITTLE STAR z Bractwa Odważnych.


24
sierpnia
2019
Polska Kobiór/O Bielsko Biała Krajowa Wystawa Psów Rasowych

           I znowu nasz wspaniały MOTTO szalał na wystawie, tym razem w Kobiórze. Swoje występy w ringu skończył otrzymując tytuły Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie.  Jesteś niesamowity maluchu, ale to wiesz :) 


11
sierpnia
2019
Polska - Nowy Sącz - Krajowa Wystawa Psów Rasowych

     Krajowa wystawa psów w Nowym Sączu była dla nas bardzo udana. MOTTO dzielnie reprezentował nasze psy. Walczył w klasie młodzieży, którą wygrał otrzymując tytuł Zwycięzca Młodzieży. Dumni i szczęśliwi wróciliśmy do domu.


3
sierpnia
2019
Polska - Kościelisko Kiry O/Zakopane - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

       Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Zakopanem, MOTTO pierwszy raz startuje w klasie młodzieży, pięknie się pokazuje, wygrywa swoją klasę a następnie porównanie z najlepszą suką i otrzymuje tytuł Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie. Dziś MOTTO w wieku zaledwie 9 miesięcy rozpoczyna Młodzieżowy Championat Polski.  MOTTO moje szczęście jestem z ciebie bardzo dumna. 


14
lipca
2019
Polska - Nowy Targ - Krajowa Wystawa Psów Rasowych


13
lipca
2019
Polska - Nowy Targ - Krajowa Wystawa Psów Rasowych


6
lipca
2019
Polska Wisła Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

DSC_0001


30
czerwca
2019
Polska Kraków Krajowa Wystawa II Gr FCI


29
czerwca
2019
Polska - Kraków - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

DSC_0001


19
maja
2019
Polska - Rzeszów - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

                 Kolejny niesamowity sukces naszych psów. Podczas międzynarodowej wystawy w Rzeszowie CARLSBERG występujący w klasie championów pokonał wszystkich konkurentów otrzymując wniosek CWC i CACIB res. tym samym spełnił warunki do rozpoczęcia Grand  Championa Polski. Nasza cudowna HAPPY LITTLE STAR  znowu była najlepsza. Wygrała swoją klasę championów, później porównanie z  wszystkimi dorosłymi sukami otrzymując wnioski CWC, CACIB  a na koniec  pokonała wszystkie czarne sznaucery otrzymując zaszczytny tytuł Zwycięzca Rasy ( Bob). Tym samym HAPPY w wieku niewiele ponad 2,5 roku otrzymała 14 CACIB i także rozpoczęła Grand Championat Polski. Pękamy z dumy z naszych wspaniałych psów.


5
maja
2019
Słowacja Lucenec Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

Kolejny dzień wystawy w Słowackim Lucenec należał do naszej HAPPY. Pomimo niesprzyjającej deszczowej pogody, tak jak i wczoraj nie miała sobie równych i pokonała wszystkie czarne sznaucery miniaturowe kończąc swoje zmagania w ringu tytułami CAC, CACIB, Zwycięzca Rasy ( BOB). Równocześnie nasza HAPPY LITTLE STAR spełniła wszystkie regulaminowe wymogi i uzyskała tytuł Championa Słowacji.

Jesteś cudowna maluchu, wiesz ? :)  


4
maja
2019
Słowacja Lucenec Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych

       Wystawa w Lucenec  powitała nas deszczową pogodą. Padało, było mokro, warunki do wystawiania dla sznaucerów trudne. Pokazała się nasza HAPPY LITTLE STAR która walczyła w klasie championów. Deszcze i zimno nie były dla niej przeszkodą . HAPPY LITTLE STAR wygrała swoją klasę, porównanie z najlepszymi dorosłymi sukami i psem, otrzymując kolejno CAC, CACIB a na koniec Zwycięstwo Rasy  ( BOB) !!!


21
kwietnia
2019
Węgry Debreczyn Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych


20
kwietnia
2019
Węgry Debreczyn Międzynarodowa Wystawa Psów RasowychArchiwum nowości: 2021202020192018201720162015201420132012201120102009

 

Top
Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij